Macgo Free iPhone Cleaner

iPhone Temizlik ve Optimizasyon Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.02 MB
  • Version 2.11.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Macgo International Limited
Macgo Free iPhone Cleaner; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinden iPhone cihazlarınızda derinlemesine sistem temizliği yaparak performansını arttırmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iPhone Temizlik ve Optimizasyon Yazılı

Macgo Free iPhone Cleaner; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinden iPhone cihazlarınızda derinlemesine sistem temizliği yaparak performansını arttırmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iPhone Temizlik ve Optimizasyon Yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Windows ve iPhone kullanıcılarına sunulan yazılım sayesinde sadece bir kaç fare tıklaması ile Windows bilgisayarlarınız üzerinden iPhone cihazlarınızı analiz edebilir, önbellek, cookie ve kullanılmayan çöp dosyaları silebilir, zararlı yazılımları tespit ederek ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm sistem analiz teknolojileri ile entegre çalışabilen yazılım iPhone cihazınızı sadece 1 fare tıklaması ile optimize ederek performansını gözle görülür ölçüde arttırmaktadır. Sistem temizliği konusunda hassas çözümler sunan yazılım kullanıcılar için harici veri depolama alanı sunuyor.

Ücretsiz iOS gezgini olarak iPhone cihazınızda yer alan dosyalarınızın tümüne göz atabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iPhone cihazınızı "SCAN" butonuna tıklayarak Windows bilgisayarınıza bağlamak. Daha sonra yazılım gereksiz uygulamaları temizleyebilmek için klasörlerin bir listesini oluşturur ve size sunar. Siz de bu liste üzerinde kaldırılmasını istediğiniz uygulamaları işaretleyerek kolayca kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi otomatik olarak yapabileceğiniz gibi dilerseniz dosyalarınızı manuel olarak tek tek de temizleyebilirsiniz.

Macgo Free iPhone Cleaner indir
DİĞER SÜRÜMLER